5 Şubat 2013 Salı

Beyaz TV’de Derin Futbol


Dün (4 Şubat 2013) gece saat 23.05’de başlayan ‘Derin Futbol’ isimli programda ne gördüğümü aynen aktarıyorum, yorumumu en sona bırakıyorum..

 

Program akışı içinde konu FIFA Şike Çalıştayı’na geldi.. Derken Program yorumcuları Ahmet Çakar Hoca ve Rasim Ozan Kütahyalı ‘’konu üzerinden bilgisine başvurulması için Talip Doğan Karlıbel telefonla bağlansın’’ dediler..

 

Programın moderatörü çok sert ve kesin şekilde ‘’Talip Doğan Karlıbel asla bağlanamaz ve moderatör olarak son sözüm budur’’ dedi..

 

Derken yarım saat ya geçti, ya geçmedi, anaaaa bir baktım telefonun ucunda Talip Doğan Karlıbel olmaz mı?

 

Ertem Şener, ‘’hemen Twitter üzerinden yazdığın ifadeler için hem benden hem de Beyaz TV ailesinden özür dile’’ dedi..

 

Talip Doğan Karlıbel önce kem küm etti ama özür diledi ve Gazeteci İsmail Er hakıında bir şeyler söylerken; Ertem Şener hemen yine araya girdi:

‘’Gazeteci arkadaşım hakkında böyle konuşmana izin vermem’ dedi..

 

Neyse Talip Doğan Karlıbel, şike çalıştayı hakkında bildiklerini, duyduklarını anlattı ve telefonu kapattı..

 

Peki, Ertem Şener, verdiği sözü neden yutmak zorunda kaldı?

 

Bence Ahmet Çakar ve Rasim Ozan Kütahyalı, baskısı baskın geldi, Ertem Şener  tornistan yaptı ve ‘’bağlamayacağım’’ sözünde duramadı, Talip Doğan Karlıbel telefonun ucundaydı..

 

Aynı porgramın yorumcusu Ümit Özat, Rasim Ozan Kütahyalı’ya taşlama amaçlı mani tarzında 2 kez türkü söyledi.  Allah var ya, sesi pek güzeldi..

 

Ahmet Çakar Hoca, Ertem Şener’e sık sık ‘sana bu gece sardım’ cümleciğini kurması gelecek adına hem soru işareti hem de sinyal olarak geldi..

 

Korkarım yakın ya da orta vadede moderatör yine değişir.. 2 kez değişti, 3.kez değişmesi sürpriz olmaz..

 

 
Yorum Gönder